نیمه دوم با پرسپولیس باقی مانده / اتمسفر ورزشگاه آزادی متفاوت است؛ باید از ابتدا بجنگیم

سرمربی کاشیما: نیمه دوم با پرسپولیس باقی مانده / اتمسفر ورزشگاه آزادی متفاوت است؛ باید از ابتدا بجنگیم
تاپ نایس وی در ادامه افزود: در نیمه دوم می‌خواستیم گل بزنیم و هدفمان گرفتن وسط زمین بود. حالا خیلی خوشحال هستیم که بازی را بردیم، اما نیمه اول مسابقه ما تمام شد. حالا باید به دیدار برگشت فکر کنیم و اینکه هیچ چیزی تمام نشده است.

سرمربی کاشیما درباره فشرده بودن برنامه تیمش خاطرنشان کرد: این مشکل برای الان نیست و مربوط به کل فصل است و ما سختی‌های زیادی کشیدیم. بدون بهانه کارمان را انجام دادیم و با مشکلات کنار آمدیم. با نمایش خودمان می‌خواستیم به بقیه نشان دهیم که دست از تلاش برنمی داریم. در بازی قبل مقابل سرزو هم از نفراتی استفاده کردیم که کمتر بازی کرده بودند و در نهایت نتیجه را گرفتیم. مقابل کاشیوا هم همین کار را تکرار می‌کنیم.

وی درباره گلزنی سرجینیو و همچنین بازی در ورزشگاه آزادی بیان داشت: پیش از این هم گفته ام که سرجینیو چه بازیکن فوق العاده‌ای است. او هم سرعت دارد و هم قدرت بدنی بالایی دارد و هدزنی مناسبی هم در او دیده می‌شود. او همچنین به هم تیمی هایش کمک می‌کند تا بهترین نمایش ممکن را داشته باشند. او به عنوان یک گلزن متولد شده است. در یک بازی هیچ جایزه‌ای نمی‌دهند و چیزی تمام نشده است. پیش بینی می‌کنم جو ورزشگاه آزادی با بقیه استادیوم‌ها فرق داشته باشد و متفاوت باشد. مهمترین نکته برای ما این است که از ابتدا بجنگیم و تمرکز داشته باشیم. می‌خواهیم در بازی برگشت به سمت دروازه حریف حمله کنیم. با یک دفاع منسجم می‌خواهیم از موقعیت‌هایی که بدست می‌آوریم نهایت استفاده را ببریم. حداقل الان اینگونه فکر می‌کنم.

گو اویوا در پایان گفت: وقتی نیمه اول را دیدم فکر کردم که بازی سنگینی در انتظار ما خواهد بود. در نیمه دوم، اما توانستیم رو به جلو بیاییم و روند کار را عوض کردیم و در همه مناطق عملکرد مناسبی داشتیم. حالا اول باید ریکاوری کنیم. خیلی سریع باید این کار را انجام دهیم چرا که باید مقابل کاشیوا بازی کنیم.